Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 24.06.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Chciałbyś mieć swojego skina na serwerze Kucykowa Dolina? Jeśli tak to dobrze trafiłeś zrobię ci taki skin za punkt reputacji na forum. Zamówienia składamy pod tym postem, wrzucając zdjęcie swojej postaci. Przykładowe moje prace:
 2. 3 punkty
  Witajcie! Nadszedł czas aby przedstawić wam projekt nad którym pracowaliśmy ponad 6 miesięcy! Oczywiście mowa tutaj o serwerze Minecraft Kucykowa Dolina, świecie Role Play opartym na serialu „My Little Pony”. Mamy szczerą nadzieję, że nasza społeczność przypadnie Wam do gustu i pomożecie nam ją rozwijać! Chcielibyśmy również podziękować paru osobom które wzięły udział w powstaniu tegoż serwera, a są to: Administracja: Hector M. Wilde, Kefru Beta-testerzy: Twister, ThundrevPLs, Maxflo Pomoc przy projekcie: Tiliwen, mati7850, Maxflo, Buryzenek, RedEye, Akenbard, Bardzo dziękujemy też naszym partnerom: Moje Małe Teorie, ErykGaming, PonyWriter, KucykowyTeamspeak. Pozdrowienia i do zobaczenia na serwerze!
 3. 2 punkty
 4. 2 punkty
  Ta aktualizacja wnosi: Aktualizacja Hector Freedom Anticheat System Aktualizacja Power Converter's 3 do wersji 3.3.0 Usprawnienie konfigów np. Domyślny Recipe Mode w NEI Optymalizacja Dodano autorską modyfikacje Hector's Extra Items
 5. 2 punkty
  Witajcie. Arena PVP na serwerze była wyczekiwana przez was od jakiegoś czasu. Za pomocą naszego moderatora @Akenbard możemy nareszcie ogłosić jej oficjalne otwarcie. Jeszcze raz dzięki @Akenbard!
 6. 2 punkty
  Chciałbym wysunąć propozycję budowy Statuetki Końskiego Donga. Jest to żarcik, którzy dobrze znają wtajemniczeni, ale stał się również popularny na serwerze. Co byście na coś takiego powiedzieli?
 7. 1 punkt
  OpenPeripheralIntegration sprawia że Computercraft działa z większą ilością modów, np. Thermal Expansion, Industrial Craft 2. OpenPeripheralAddons dodaje np. Terminal Glasses, które wyświetlają informacje wysłane przez komputer(po zaprogramowaniu). OpenPeripheralCore i OpenModsLib są wymagane do OpenPeripheralIntegration i OpenPeripheralAddons
 8. 1 punkt
  Lista rzeczy które są nie dozwolone na mapie głównej. Bloki: 518 - Quarry 619 - Advanced Turtle 519 - Filler 521 - Builder 228 - Industrial TNT 220:15 - Terraformer 617 - Mining Turtle 168 - Land Mark 169 - Path Mark Przedmioty: 4210 - Mining Laser 5201 - Zeus' Candy Thunder 5043 - Cloud in a Bottle 5125 - Smashing Rock 4323 - Dynamite 4324 - Sticky Dynamite
 9. 1 punkt
  propozycja dodania : petshopu >V>
 10. 1 punkt
  Howdy pucykers, mam dla was ważną wiadomość. Planuję wypuścić paczkę pucykową ponad 100 modow ( aktualnie ponad 80 ) na 1.11.2. Nie wiem czy nasza wspaniała administracja da mi szansę, ale jeśli drogi admine zgodzisz się przetestować moją paczkę v.Alpha to daj znać w pw i dam obszerniejszy opis jeśli będzie trzeba. Podeślę link też w pw. A tu oto logo mojego pomysłu:
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Paczka blokuje optifine'a ze względu na możliwość oszustwa. Shadery na własną odpowiedzialność. Jeśli będziesz miał z nimi problemy to musisz poradzić sobię sam.
 14. 1 punkt
  Nie odpowiadamy za problemy z własnymi modyfikacjami dodanymi do paczki. Jeśli chcesz więcej informacji dot. problemów z shader'ami poszukaj w google. Lista modyfikacji w razie rozwiązania niekompatybilności dostępna jest w grze w menu głównym. P.S. Co do screenów, wejdź w edycje postu i skasuj Backspacem.
 15. 1 punkt
  Imię twojej postaci: Jessie Petrovich Twój nick w grze: Jessie Rasa: Pegaz Krótka historia twojej postaci: Jessie to były członek sovieckiey mafii, który przeniósł się do ponyville by założyć własną. (Jessie uwielbia dobrze sobie przypalić)
 16. 1 punkt
  Jak dla mnie jest za tanio, prosiłbym o zwiększenie cen
 17. 1 punkt
  Witam Mam prośbę o dodanie do sklepu szlamu/slime,
 18. 1 punkt
  Zamówienia gotowe: eqdzej: Akant: ThundrevPLs: Podziękuję za punkty reputacji.
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  hej możesz dla kumpli zrobić też skiny proszę bardzo
 23. 1 punkt
  Gdzieś w Equestriańskich jaskiniach żyje kucyk potrafiący władać żywiołem ognia. Jego rodzeństwo to pegaz o imieniu Wind władający wiatrem oraz siostra również pegaz Nature, potrafiąca władać wszelkimi roślinami. Wraz z rodzicami czyli Wodą i Ziemią tworzą Rodzinę Żywiołów. Sam Fire jest bardzo miłym i uprzejmym jednorożcem, jednak gdy się zdenerwuje potrafi wywołać ogromny pożar. Jego marzeniem jest poznać Księżniczkę Lunę osobiście. Nikt nie wie jednak o jego istnieniu jak i jego rodziny. Nikt nie wie że to właśnie oni panują nad wszelkimi żywiołami Equestrii. Ulubione zajęcia naszego ognistego kucyka to spanie i oglądanie tlącego się ogniska. To właśnie reprezentuje jego znaczek. Jednorożec
 24. 1 punkt
  Popieram, sklep powinien być tylko wsparciem, nie głównym źródłem surowców i maszyn...
 25. 1 punkt
  Witam Chciałbym zaproponować dodanie iridium do sklepu w sprzedaży i kupnie Proszę o rozpatrzenie mojej sugestii
 26. 1 punkt
  Dzisiaj postaram się wam przedstawić bardzo ciekawy projekt robota w formie kucyka, projekt tworzony przez grupę Rosjan ma na celu zbudowanie w pełni funkcjonalnego miniaturowego robota. Mowa tutaj o „Sweetie Bot Project” projekt który wystartował w 2014 roku, którego celem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego robota w formie kucyka. Podczas pracy nad projektem osoby te zbudowały już 2 prototypy robota. Pierwszy prototyp był zbudowany na tanich silnikach serw motorycznych, robot nie mógł się poruszać, ale dał ekipie potrzebne doświadczenie w kwestii kinematyki robotów. Drugi prototyp może chodzić, oraz może wykonywać bardziej skomplikowane ruchy. Całe przedsięwzięcie można wesprzeć na jego oficjalnym Patreonie, projekt pokazuje również jak wielka potrafi być siła fandomu aby udowodnić co może on stworzyć. Materiały które wam tu przedstawiam prezentują już drugi prototyp. Złączam wam tutaj też, małą prezentację projektu na RuBronyConie, na szczęście są napisy po angielsku. Więcej materiałów znajdziecie również na kanale projektu, ja wybrałem tylko te ciekawsze. Polecam wam zajrzeć na Patreona oraz wesprzeć go jeśli jesteście zainteresowani. Oficjalny kanał YouTube projektu, Oficjalne konto na Twitterze projektu, Oficjalny Patreon projektu. Komentarze są wasze, podzielcie się swoim zdaniem co sądzicie na temat projektu.
 27. 1 punkt
  Howdy, cześć i czołem. Pytacie skąd się wziąłem Jestem Twister Mam 15 (prawie) lat tyle powinno wystarczyć :V ps. fajne tagi
 28. 1 punkt
  Hey Jeffy
 29. 1 punkt
  Siema siema o tej porze każdy wypić może jakby nie było jest bardzo miło
 30. 1 punkt
  Trochę błędów ortograficznych jest ale okej.
 31. 1 punkt
 32. 1 punkt
 33. 1 punkt
  Proszę skina podobnego jak wyżej, tylko włosy Brązowe (Na jasnym Jasno-Brązowe, a na ciemniejszym ciemniejszy Brązowy). Ogon w barwach tęczy :3 A ciało bardzo Jasny-Niebieski.
 34. 1 punkt
  Miłej nocy życzę, oczywiście postaram się pomóc jak tylko mogę w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam Hector.
 35. 1 punkt
  Używam 1.8.0_131 (najnowsza) Usuwałem folder .hectorplatform Zaporę wyłączyłem oraz Avast'a, i nie, nie blokuje. Logi: https://drive.google.com/open?id=0B_o6Fjn4XDLqejRSbC1rYTR0Q3c
 36. 1 punkt
  Przynajmniej czytelny :V
 37. 1 punkt
  Problem rozwiązany. Próbowałeś sprawdzić czy nie blokuje ci zapora sieciowa tego launchera? Ewentualnie zaktualizuj Javę do najnowszej 8-semki ponieważ starsze wersje Javy nie mają odpowiednich certyfikatów. ewentualnie ustaw sobie inne DNS'y w tym przypadku Google.
 38. 1 punkt
  Nick na serwerze: Loger Staż na serwerze:około 2 tygodnie Będziesz zgłaszał błąd w razie znalezienia jego?: TAK
 39. 1 punkt
  Art. 1. Ogólne Regulamin może się zmienić w każdej chwili. Administracja serwera ma prawie zawsze rację. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Użytkownik serwera ma obowiązek zgłosić błąd z serwerem, bądź launcherem w odpowiednim dziale na forum. Ekipa Hector Freedom zastrzega sobie prawo do usunięcia HectorID*, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Ekipie Hector Freedom przysługuje prawo do edycji HectorID*, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zabrania się posiadania więcej niż jedno HectorID*. Zabrania się tworzenia HectorID* z wyrazami powszechnie uważanymi za wulgarne, nieetyczne, niezgodne z prawem RP. Serwer Kucykowa Dolina jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 14 rok życia. Art. 2. Zasady Staramy nie osiedlać się na mapie surowcowej ponieważ ona do tego nie służy Główna mapa służy TYLKO do osiedlania się. Swoje posiadłości budujemy na wykupionych działkach. Na serwerze zadawanie obrażeń innym graczom (PVP) jest wyłączone, dostępne będzie na eventach. Każdy z graczy zbiera przedmioty na swój własny użytek. Możliwa jest wymiana przedmiotami z innymi graczami. Gracze nie mogą mieszkać wspólnie, każdy ma mieć SWÓJ dom i SWOJE maszyny. Pozyskiwanie surowców jest możliwe TYLKO na mapie do tego przeznaczonej. Mapy poza głównym światem mogą zostać zresetowane, bez poinformowania i podania przyczyny. Samobójstwo jest dozwolone Na serwerze nie wolno oszukiwać, wszelkie próby oszustwa będą nagradzane wg. Taryfikatora kar. Administrator nie jest Wikipedią od modów, jak czegoś nie wiesz znajdź to w Google. Administrator również nie jest od pomagania w wykopywaniu/zmienianiu terenu na twojej działce. Art. 3. Czat Obowiązuje zakaz hotlinkowania stron zawierających pornografię, rzeczy zabronione przez prawo Rzeczy pospolitej. Zabrania się robienia gównoburz, shitstormów, i innych pochodnych tego rzeczy. Zakazuje się obrażania, prowokowania, parskania innych graczy. Na czacie obowiązuje kultura osobista. Zabrania się łamania netykiety. Zabrania się wysyłania wiadomości-śmieci tzw.(SPAM) w prywatnych wiadomościach. Nie zgłaszamy sugestii na czacie, od tego jest specjalny dział na forum, na czacie można jedynie zgłaszać błędy. Art. 5. Kary Griefing (nie obowiązuje na mapie surowcowej) = BAN. Wykorzystywanie błędów serwera i launchera na swoją korzyść = BAN PERMANENTNY Z MOŻLIWOŚCIĄ ODWOŁANIA. Wykłucanie się z administracją = BAN TYMCZASOWY (10/20 MINUT). Kradzież przedmiotów/maszyn itp. = BAN TYMCZASOWY (1/2 GODZINY). Budowanie w miejscach niedozwolonych = UPOMNIENIE. Łamanie zasad czatu = 3 UPOMNIENIA POTEM BAN TYMCZASOWY (2 GODZINY). Próby oszustwa = BAN PERMANENTNY Z MOŻLIWOŚCIĄ ODWOŁANIA. * HectorID = Konto w serwisie mc.hectorwilde.com, konto do gry.
 40. 0 punktów
  Mógłbyś dodać modyfikację minefactory ??
 41. 0 punktów
  Jestem na nie, dziękuję dobranoc.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×

Ważny komunikat

Używając naszej strony zgadasz się na Warunki użytkowania.